Yhteystiedot.

Carrot on nopein tie rakentamisen, teollisuuden ja logistiikan töihin.

Yhteystiedot

Carrot on kotimainen, vuonna 1998 perustettu henkilöstöpalveluihin erikoistunut yritys. Tarjoamme asiakkaillemme laadukkaita henkilöstövuokraus-, rekrytointi- ja ulkoistamispalveluja. Työllistämme vuosittain tuhansia eri toimialojen osaajia.

Valtakunnallinen numeromme: 010 80 2000
Sähköpostimme: etunimi.sukunimi@carrot.fi

Toimipisteet

Helsinki

Carrot Uusimaa Oy, Carrot Rakennus Oy & Carrot Palvelut Oy
Mannerheimintie 15 A
00260 Helsinki
Puhelin: 010 80 2000
Faksi: 09 241 1648

Katso kartalta

Hyvinkää

Carrot Uusimaa Oy
Uudenmaankatu 8-10 3.krs
05800 Hyvinkää
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Tampere

Carrot Pirkanmaa Oy
Hämeenpuisto 29
33210 Tampere
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Turku

Carrot Varsinais-Suomi Oy
Puistokatu 8
20100 Turku
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Oulu

Carrot Pohjois-Suomi Oy
Hallituskatu 25
90100 Oulu
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Vaasa

Carrot Pohjanmaa Oy
Malmönkatu 7
65100 Vaasa
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Pori

Carrot Länsi-Suomi Oy
Isolinnankatu 24
28100 Pori
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Kuopio

Carrot Itä-Suomi Oy
Haapaniemenkatu 30
70110 Kuopio
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Laitila

Carrot Satakunta Oy
Puistokatu 8
20100 Turku
Puhelin: 010 80 2000

Katso kartalta

Johto

Jouni Arolainen

Toimitusjohtaja
0400 875 030
jouni.arolainen@carrot.fi

Jari Toroskainen

Liiketoimintajohtaja
0400 138 006
jari.toroskainen@carrot.fi

Tarja Arts

Talousjohtaja
040 487 3206
tarja.arts@carrot.fi

Tessa Koivunen

Kehitysjohtaja
0400 214 511
tessa.koivunen@carrot.fi

Marko Häkkinen

Hallituksen jäsen

Jukka Hiltunen

Hallituksen puheenjohtaja
jukka.hiltunen@carrot.fi

Myynti

Mika Taskinen

Aluepäällikkö
Carrot Uusimaa Oy
0400 170 959
mika.taskinen@carrot.fi

Jussi Välimäki

Aluepäällikkö
Carrot Pirkanmaa Oy
040 778 6664
jussi.valimaki@carrot.fi

Juha Bergman

Aluepäällikkö
Carrot Rakennus Oy
0400 381 209
juha.bergman@carrot.fi

Luis Gonzalez

Aluepäällikkö
Carrot Teollisuus Oy
040 357 3369
luis.gonzalez@carrot.fi

Samu Salminen

Aluepäällikkö
Carrot Varsinais-Suomi Oy
Carrot Satakunta Oy
0400 462 452
samu.salminen@carrot.fi

Janne Jokelainen

Aluepäällikkö
Carrot Pohjois-Suomi Oy
050 370 6280
janne.jokelainen@carrot.fi

Mikko Tujamola

Aluepäällikkö
Carrot Itä-Suomi Oy
0400 318 303
mikko.tujamola@carrot.fi

Lars Norrgård

Aluepäällikkö
Carrot Pohjanmaa Oy
040 530 7103
lars.norrgard@carrot.fi

Rauno Viitasalo

Aluepäällikkö
Carrot Länsi-Suomi Oy
050 3427 175
rauno.viitasalo@carrot.fi